Podmínky prodeje:

 

   Prodávám mláďata minimálně ve 3 měsících věku a minimálně 300g váhy/pokud není vyjímečně domluveno  jinak s kupujícím.

   Podmínkou prodeje je podepsání kupní smlouvy kupujícím i mnou. V kupní smlouvě je uvedeno ,že  prodaná  zvířata musí být při dalším prodeji /příp.darování/ nabídnuta přednostně zpět mé osobě ke koupi  max.za původní cenu za kterou byla zakoupena. 

 

   Při koupi obdrží nový majitel ke zvířeti kupní smlouvu /viz výše/,PP /nebo dodatečně-podle domluvy/,krmivo na 2 měsíce,mini knížku o zásadách chovu činčil/.

 

   Cena zvířete se odvíjí podle stáří ,pohlaví,barevné mutace,rodičů a linie ze které pocházejí /země původu  rodičů/.

 

   Zvíře si nový majitel přebírá s vyznačenou váhou která je aktuální,bez zdravotních závad a psychických  problémů. Socializované,zvyklé na běžné krmivo které dostává kupec sebou.

    V případě ,že zvíře přebírá kurýr,případně jiná třetí osoba a ne kupující,přebírá tento zodpovědnost za  zvíře od okamžiku převzetí!

   V případě že je kupující /případně 3.osoba/ upozorněn na jakýkoliv problém zvířete a přesto trvá  na převzetí /toto je poznačeno vždy v kupní smlouvě/,vzdávám se zodpovědnosti za zvíře a je  zodpovědný za jeho stav kupující!

   Vyhledávám pro své odchovy zodpovědné nové majitele a vyhrazuji si právo rozhodnutí zda činčilu  prodám.V případě jakýchkoliv pochybností mám právo odstoupit od kupní smlouvy.

   Novým majitelům jsem k dispozici s radou či pomocí ohledně zvířete do konce jeho života.Uvítám  pravidelné informace a foto.). 

 V případě prodeje dospělého zvířete prodávám pouze zdravá,nestresovaná zvířata bez jakékoliv vady dle  svého nejlepšího svědomí. Na požádání kupujícího lze provést veterinární prohlídku s osvědčením o  zdravotním stavu zvířete. Tuto pak platí kupující!

 Neprodávám vědomě březí samice! Pokud by došlo k tomuto,je mládě narozené v novém domově  majetkem  kupujícího.

    Snažím se aby má zvířata vyrůstala v klidném prostředí s maximálním konfortem dosažitelným v domácích podmínkách mimo volnou přírodu. Samičky mají dostatek odpočinku potřebný pro regeneraci po porodu,pokud je to v jejich zájmu,mají 1vrh v roce. Toto opatření je zárukou dobrého zdraví dospělých i jedinců i miminek. Mláďata jsou socializovaná od 3.dne věku a nemají strach z lidské ruky.

 

   Nových majitelů svých zvířat si vážím a jsem ráda pokud kontakt mezi námi zůstává oboustranně  vyhledávaný:). S přáním klidného dne Michaela Kučmová

    POZORNĚ ČTĚTE!!!!! PŘI ZÁJMU O ZVÍŘE JE VYBÍRÁNA ZÁLOHA VE VÝŠI 50% Z CENY. POKUD SI KUPUJÍCÍ KOUPI ROZMYSLÍ,ZÁLOHA MU PROPADÁ!!! A bude použita v prospěch činčil v našem chovu.Pokud se objeví překážka k prodeji /smrt nebo onemocnění zvířete nebo rozhodnutí uchovnit jej a nechat v chovu doma//z mé strany,vrací se záloha v plné výši kupujícímu.